PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

***Ubytování v soukromí České středohoří Hradiště

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je na výrazném vyvýšeném místě obce na návsi vedle kostela. Výhled na Krušné hory i České středohoří s Milešovkou, výhled na blízké okolí. Přístupno po asfaltové komunikaci výjezdem z E55 průjezdem obcí asi 1km. Zastávka vlakového spoje v místě a busu městské dopravy Teplice a autobusových linek v dosahu. 8km od centra Teplic, cyklotrasa č.231 kolem domu.
Vybavení a služby
Jedná se o byt 2+1 s koupelnou a WC se nachází v přízemí RD s vlastním vchodem. Vybavení: barevný televizor se satelitním přijímačem, rozhlasový přijímač, el.sporák, mikrovlnná trouba, sprchový kout, k zapůjčení DVD přehrávač. Možnost služby zapůjčení automatická pračka, sušička, auto-trakční lehátko + infrapodložka k terapii, vířivý bazén/whirpool, zahradní sprcha, stolní tenis. K bytu je k dispozici uzavřené parkoviště. Privát MINI 1+0 tvoří přístavba rodinného domu. Vybavení: dvoulůžko - palanda, (CD přehrávač, DVD přehrávač - na vyžádání), TV + SAT, koupelna se sprchou, WC, zimní obytná zahrada - posezení, chodba, WiFi přípojka k internetu, vlastní příprava stravy v plně vybaveném kuchyňském koutě, lednice, dvouvařič, mikrovlnná trouba. Místa k relaxaci - zelená plocha, 2x krytá pergola, sluneční terasa, zahradní nábytek, gril, Ruské kuželky, koš, vířivka, Petanque, pronájem trek.= silničních kol i s elektroasistencí, stolní tenis, dětský bazén.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nově vybudované cesty v okolí, vhodné k využití pro turistiku i cyklotrasy. V obci dětské hřiště se stolem na stolní tenis, houpačky, prolézačky, přírodní koupaliště - oprám, rybolov, houbaření. Dostupné služby širokého charakteru lázeňského města Teplice - sportovní, turistické, kulturní i wellnes.